Jarní a Letní sezóna

 

Všichni se velice těšíme na začátek jarní a letní sezóny. Jaro a léto je perfektní čas na odpočinek a relaxování. Náš penzion se nachází v Jizerských horách, kde naleznete sportovní aktivity, poznávací, dobrodružné a odpočinkové. U nás si každý najde své... ať už jste rodina s dětmi, turisté nebo třeba milenecký pár. Pro děti máme připravené hračky v restauraci i ve společenské místnosti. Děti určitě potěší i nově postavené hřiště s houpačkami a prolézačkami. Dobroty z naší kuchyně jsou připraveny taktéž i pro ty nejmenší.

Jelikož se nacházíme téměř v srdci Jizerských hor, máme kolem sebe pouze přírodu a veliké možnosti využití volného času. V blízkosti se nachází velké množství rozhleden(Bramberk, Nisanka, Tanvaldský Špičák, Černá Studnice atd...), zajímavých turistických míst(Jablonecká přehrada, Bedřichovská magistrála, Osada Jizerka...) a kulturní využití Vašeho volného času. Milovníci cyklistiky určitě potěší veliká škála cyklotras s výběrem tras podle obtížnosti. V našem okolí se například nachází:

  • Josefodolská přehrada
  • Protržená přehrada v Desné
  • Babylon centrum v Liberci
  • Plavecký bazén v Jablonci nad Nisou
  • Velké množství rozhleden a turistických tras

V Našem okolí se každý rok pořádají mnohé akce, jako jsou Tanvaldské slavnosti, Eurion, Desenská pouť, Prasolopet v Jablonci nad Nisou...